Türkiye - Sırbistan bahis tahminleri

Written by


Kemal Çetin

Almanya ve Rusya ile berabere kalan özellikle Rusya maçının ikinci yarısında göz dolduran Türkiye ilk galibiyeti için Sırbistan karşısında. A Milli Takım genç kadrosuyla galip gelmek için uğraşacak ancak şayet Rusya maçının ilk yarısındaki gibi bir oyun ile sahada 90 dakika geçirirse beraberlik daha yakın bir durum olur. İki takım 6 Eylül’de Sırbistan’da karşı karşıya gelmiş ve maç golsüz berabere bitmişti. O zamandan beri Türkiye daha iyiye giden bir futbol seyri izlese de Sırbistan aynı şekilde toparlayamadı. Son maçında evinde Macaristan’a mağlup oldu. Türkiye’nin galibiyet için atak bir oyun oynayacak olsa da defansı boş bırakmaması gerek.

Tahmin: 2,5 Alt

Türkiye - Sırbistan, UEFA Uluslar Ligi, 14/10/2020 - Çarşamba/ 21:45

* Türkiye evinde oynamasının yanında az sayıda da olsa seyirciye sahip olacak. Son iki maçta aldığı sonuçlar ile morali giderek artan A Milli Takım, galibiyet için atak bir oyun sergileyecektir. Özellikle kanatlardan ve duran toplardan gol aramaya bakacak olan Türkiye ilk devrede rakip ağları sarsarsa 90 dakika sonunda galip gelebilir.

* Sırbistan oynadığı üç maçta sadece bir gol atabildi. Son iki maçta rakip ağları sarsamayan Sırbistan Milli Takımı bu sebeple en fazla golsüz beraberliklere ile puan bulabiliyor. Bu hafta Türkiye karşısında dengeli bir oyun anlayışında olacak olsalar da defansa ağırlık vermeleri şart.

* Rusya karşısında Cengiz Ünder’in oyuna dahil olduktan sonra değişen oyun düşünüldüğü zaman Şenol Güneş’in ilk 11’de Cengiz’i düşüneceği aşikar. Bu da Milli Takım’ın atak ve rakip yarı sahada baskılı bir oyun oynayacağının göstergesi.

* Türkiye ilk 45 dakikada istediği golü bulursa sonrasında mücadeleyi daha kolay bir şekilde götürür ve farkı açabilir. Ancak geciken gol stres faktörünü arttırır. Milli Takım’ın galibiyeti büyük bir ihtimal görünse de toplam gol 2,5 altında kalır.

Türkiye ile Sırbistan arasındaki maçın favorisi kırmızı beyazlılar. A Milli Takım ilk galibiyetini almaya çok yakın olsa da rakibe 2 golden fazla atması beklenmiyor. İşler planlandığı gitmez ise 90 dakika sonunda en kötü berabere kalınır.

Hoş Geldin Bonusları

5000 TL Hoşgeldin Bonusu

1200 TL Hoşgeldin Bonusu

1500TL Hoşgeldin bonusu

2000TL Hoşgeldin bonusu

2500 TL Hoşgeldin bonusu

2500 TL Hoşgeldin bonusu