Trabzonspor - Başakşehir bahis tahminleri

Written by


Kemal Çetin

Süper Lig’de geçen yıl şampiyonluğa oynayan Trabzonspor ile şampiyonluk kupasını kaldıran Başakşehir beklentilerin aksine bu sezona istedikleri gibi başlayamadı. Başakşehir ilk üç maçında mağlup olurken son hafta Göztepe ile golsüz berabere kalıp ilk puanını aldı. Buna karşın sezonda hala golü yok. Trabzonspor ise görece daha iyi olsa da şampiyonluk yarışının uzağında. Bu haftaki karşılaşmada her iki takım adına da üç puan almak oldukça önemli. Bunu başarmak için de ellerinden geleni yapacaklardır. Ancak yine de Başakşehir’in galibiyet ile tanışması Trabzonspor’un alacağı üç puandan çok daha fazla anlam içermekte.

Tahmin: 2,5 Alt

Trabzonspor - Başakşehir, Süper Lig, 17/10/2020 - Cumartesi / 19:00

  • Milli arayı iyi değerlendiren Başakşehir takım içindeki eksikleri biraz giderdi. Gerçi çok fazla transfer yapmayan, neredeyse aynı ekiple bu yıla da başlayan Başakşehir’in futbolundaki düşüşün sebebi tam olarak bilinmese de son yıllardaki performansının oldukça gerisinde. Bu hafta Trabzonspor karşısında alınacak üç puan moral adına büyük önem taşıyor.
  •  
  • Geçen yıl Başakşehir’e şampiyonluğu kaptıran ve bu hafta oynanacak olan maçta bu kaçan şampiyonluğun intikamını almak isteyen Trabzonspor’un en güçlü olduğu yan orta sahası. Şayet Başakşehir’in orta sahadaki oyuncularını baskı altına alıp top çalmaları becerirse sonrasında gol atma ihtimali oldukça yüksek.
  •  
  • Başakşehir bu hafta tıpkı Beşiktaş gibi Trabzonspor forvet hattının kendi ceza sahası önünde topla buluşmasını engellemek için her yolu deneyecektir. Bunu başardıkları anda gol yeme ihtimallerini azaltırlar. Ancak gol atmak için de oldukça sıkı paslaşmaları ve ceza sahası içinde topla buluşmaları lazım.
  •  
  • Trabzonspor dışarıdan çekeceği şutlar ve duran toplar ile gol arayacaktır. Rakibine gol atmayı başardıkları nokta da ise maçın psikolojik üstünlüğünü ele geçirmiş olurlar. Yine de iki takımın durumuna bakılında toplam gol 2,5 altı görünüyor.

Trabzonspor ile Başakşehir arasındaki karşılaşmada her iki takım için de üç puan hayati değere sahip. Ne var ki oynanan oyun ve eksikler göz önüne alındığında Trabzonspor bir adım önde görünüyor. Karşılıklı gol ihtimali az da olsa var.

Hoş Geldin Bonusları

5000 TL Hoşgeldin Bonusu

1200 TL Hoşgeldin Bonusu

1500TL Hoşgeldin bonusu

2000TL Hoşgeldin bonusu

2500 TL Hoşgeldin bonusu

2500 TL Hoşgeldin bonusu